با مجموعه شایکا وب بیشتر اشنا شوید

درباره شایکا وب

شایکا، یه تیم پر از جوونای با استعداده که با هم دور هم جمع شدن تا تو دنیای بازاریابی تحولی عظیم ایجاد کنن. اولش فقط یه ایده بود، اما با تلاش و همفکری، تبدیل به یه برند معروف شد. هر کدوم از بچه‌ها با ایده‌های تازه و کار تیمی، کمک کردن تا شایکا هر روز بهتر از دیروز بشه. حالا، شایکا نه تنها یه اسم بزرگ توی بازاریابیه، بلکه یه خونواده بزرگه که همه با هم دارن برای رسیدن به اهداف بزرگتر تلاش می‌کنن.

 برای رفع نیاز بیزینس‌هاتون، شایکا وب در خدمت شماست!

بازاریابی شبکه های اجتماعی

ما در شایکا، با ارائه‌ی خدمات دیجیتال مارکتینگ، تحلیل داده‌ها، و استراتژی‌های بازاریابی محتوایی، به شما این امکان را می‌دهیم که بازار هدف خود را بهتر شناسایی کنید و با کمپین‌های تبلیغاتی مؤثر، به مخاطبان ایده‌آل خود دست یابید.

بهبود مدیریت آنلاین و رشد کسب و کار

 ما استراتژی‌هایی برای مدیریت و نظارت بر بازخوردها و پاسخگویی به آن‌ها به شما ارائه میدهیم، که شگفت زده خواهید شد. شایکا به شما کمک می‌کند تا پیام‌های برند خود را به طور مؤثر به اشتراک بگذارید و وفاداری مشتریان را افزایش دهید.

تحلیل و بینش مشتری

 تیم شایکا با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته داده‌های بزرگ و هوش مصنوعی، به شما کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از رفتار مشتریان خود داشته باشید و استراتژی‌های بازاریابی خود را بر اساس داده‌های دقیق بهینه‌سازی کنید.

SHAIKA WEB

اسم شایکا از ترکیب دو کلمه در زبان فارسی الهام گرفته شده؛

"شایان"به معنی شایسته و "کاویان" که نام یکی از پادشاهان اسطوره‌ای ایران است.

شایان نمادی از کیفیت و برتری است، در حالی که کاویان نمادی از رهبری و قدرت است. بنابراین، شایکا نمایانگر یک برند است که همواره به دنبال برتری و رهبری در صنعت خود است، و این نام، میراثی از فرهنگ غنی و تاریخی است که از آن الهام گرفته شده. شایکا نه تنها یک نام است، بلکه نمادی از ارزش‌ها و تاریخی است که شرکت بر آن استوار است. 

ارائه خدمات به بیزینس های بین المللی داخلی

در شایکا، ما با عشق و اشتیاق فراوان به کار می‌پردازیم تا نام تجاری شما در عرصه جهانی به درخشش بنشیند.با تجربه‌ای گسترده در بازارهای متنوع از اروپا تا آسیا، از مسیرهای تبلیغاتی گسترده گرفته تا بهینه‌سازی موتورهای جستجو و طراحی وب‌سایت‌های دلنشین، هر اقدامی را به کار می‌بندیم تا کسب و کار شما در بازار جهانی همچون ستاره‌ای بدرخشد. همراهی شما با شایکا، فرصتی است تا با هم‌افزایی، نام تجاری‌تان را به اوج موفقیت‌ها برسانیم.

SHAIKA

داستان موفقیت‌ها

آموزش دوره های تخصصی توسط تیم شایکا

آموزش دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا

به دنیای بازاریابی دیجیتال خوش آمدید. در دنیای دیجیتال امروز، مارکتینگ و محتوا پادشاه هستند. دوره آموزشی ما شما را به عمق استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال می‌برد. جایی که هر کلیک می‌تواند به یک مشتری و هر پست می‌تواند به یک فرصت تبدیل شود.همراه ما باشید تا مهارت‌هایی که برای موفقیت در عصر اطلاعات نیاز دارید را به دست آورید.

با ما، هر کلیک یک قدم به سوی موفقیت است!

چگونگی تحلیل رفتار کاربران

یادگیری نحوه تجزیه و تحلیل داده‌های کاربران برای بهبود تجربه کاربری و افزایش تعامل در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها!

درواقع، ما به شما می‌آموزیم که چگونه می‌توانید با ایجاد محتوای منحصر به فرد و ارتباط مؤثر با مخاطبان، برند خود را در شبکه‌های اجتماعی تقویت کنید و دنبال‌کنندگان وفاداری جذب کنید.

ایجاد کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ

کمپین‌های دیجیتال، هنر داستان‌سرایی برند در عصر اطلاعات هستند. با استفاده از ترکیبی از تحلیل داده‌ها، خلاقیت محتوا و استراتژی‌های هدفمند، بیاموزید که چگونه کمپین‌های دیجیتالی را طراحی و اجرا کنید که منجر به افزایش آگاهی برند و فروش می‌شود.

کمپین دیجیتال موفق، ترکیبی از هنر و علم است که به شما کمک می‌کند تا در دل مشتریان جای بگیرید و بازار را به دست آورید.

همکاری با ما

در آژانس شایکا، ما به تقویت پایه‌های کسب و کار شما از طریق خدمات دیجیتالی متمرکز هستیم. ما با درک عمیق ازچالش‌هایی که شرکت‌ها با آن روبرو هستند، راهکارهایی نوآورانه و سفارشی ارائه می‌دهیم که نه تنها نیازهای فوری شما را برطرف می‌کند، بلکه زمینه‌ساز رشد آتی نیز می‌باشد.

از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال گرفته تا توسعه وب و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، ما در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم در بازار رقابتی امروزی بدرخشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج ها و ثبت‌نام دوره های آموزشی، به وب‌سایت ما مراجعه کنید و از تمامی خدمات ما در زمینه مارکتینگ، بهره مند شوید.