تبلیغات در گوگل

گوگل ادز، انتخاب برتر برای تبلیغات

تبلیغات در گوگل یک راه تضمینی برای افزایش فروش و رشد کسب و کار شماست. بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است و شما ب تبلیغات گوگل ادز می توانید بهتر دیده شوید و در صفحه اول جست و جوهای گوگل باشید. کاربران زیادی همواره مشغول جست و جو یا خرید محصولات و خدمات در گوگل هستند. با استفاده از سرویس گوگل ادز می توانید توج مشتریان را به خود جلب کنید و به رتبه های بالاتر صفحه سرچ برسید. جی ادز به عنوان یکی از باسابقه ترین سایت های تبلیغات گوگل در ایران با تعرفه های تضمینی و پشتیبانی حرفه ای، تا زمان رسیدن به هدفتان در کنار شماست.

چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟

عموما در هر زمینه ای، این سوال برای مصرف کنندگان پیش می‌آید که چرا باید از خدمات یا محصولات آن صنعت استفاده کنند؟ آنها چه مزایایی خواهند داشت؟ بنابراین، این سوال در ذهن مخاطبین ما نیز ایجاد می‌شود که چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنند.

دلیل اینکه باید از تبلیغ گوگل استفاده کنید، این است که امکان رقابت با نتایج ارگانیک صفحه اول را خواهید داشت. فرض می‌کنیم سایت شما به تازگی راه اندازی شده؛ چقدر زمان نیاز دارید تا از طریق سئو به صفحه اول Google برسید؟ در خوش‌بینانه ترین حالت، حداقل 6 ماه تا 1 سال.        با استفاده از خدمات تبلیغاتی پارس ادوردز، در کمتر از چند ساعت به صفحه اول گوگل می‌رسید.